Rozvoz květin Plzeň

Dárková kytice XL

Nechcete jen tak leda jakou kytici. Musí za vás mluvit, musí předat vaši zprávu obdarovanému. Větší kytice pojmou více radosti a nás takové výzvy baví. Každá naše velká kytice vyrazí dech. Neděláme jednu kytici jako druhou, každá je originál, vždy čerstvá a skvěle vypadající. 


Můžete nám pomoci a nasměrovat jak by kytice měla vypadat, nebo nám ponechte volnou ruku a jen si určete cenu - nebudete litovat ani v jednom případě :)

Kytici rozvezeme a doručíme po Plzni a okolí - ať již obdarované, nebo přímo Vám. Nebo si ji u nás můžete vyzvednout. Zde naleznete Aktuální ceník rozvozu objednávky v hodnotě nad 2.000,- rozvážíme po Plzni zdarma.


Kytice rozvážíme od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00. Pokud kytici objednáte do 12:00, jsme schopni zajistit doručení ještě dnes. Pokud nestíháte a přesto kytici nutně potřebujete, neváhejte nás kontaktovat (608 501 760), zkusíme něco vymyslet.


Dostupnost: SKLADEM

Možnosti

Pro koho
Odstín
Styl
Vzkaz ke květině
Poznámka pro nás

Cena kytice:

Cena kytice je na Vás, my dle ceny připravíme tu nejlepší možnou :)

2000,-
3000,-

Pro objednávky nad 2.000,- je rozvoz po Plzni zdarma.

Okruh Cena dopravy
Plzeň-město 129 Kč
Plzeň okruh do 5 km 199 Kč
Plzeň okruh 5-15 km 299 Kč

Každý den připravujeme čerstvé sezonní kytice a flowerboxy. Používáme květiny jak z dovozu, tak i lokální a námi vypěstované sezonní druhy, nabídka je proto proměnlivá dle dostupnosti jednotlivých květin, proto u nás nenajdete výběr již z uvázaných květin.

Zaručujeme však originalitu a čerstvost.

Kytice balíme do přírodního papíru a flowerboxy jsou naaranžované v dárkové papírové krabičce do aranžovací hmoty. Vyberte si styl a barvu květin, popřípadě druh květin a ostatní už nechte na nás :-) 

Zajišťujeme rozvoz po Plzni, Rokycanech a okolí, nebo si u nás kytici můžete vyzvednout.

Neděláme tuctovky, ale naše kytice vždy potěší. Buďte originální a darujte naši kytici!