Rozvoz květin Plzeň

Dárková kytice XXL

Obrovské kytice se nedávají jen jako omluvná gesta. Potěší každého, koho chcete překvapit. Do takto velké kytice můžeme zakomponovat všechny zajímavé sezónní květiny. Můžeme si hrát s barvami a doplňovat neotřelými doplňky. Každá naše kytice je originál, takže se nemusíte bát, že by to byla nějaká tuctovka.


Můžete nám pomoci a nasměrovat jak by kytice měla vypadat, nebo nám ponechte volnou ruku a jen si určete cenu - nebudete litovat ani v jednom případě :)

Kytici rozvezeme a doručíme po Plzni a okolí - ať již obdarované, nebo přímo Vám. Nebo si ji u nás můžete vyzvednout. Zde naleznete Aktuální ceník rozvozu objednávky v hodnotě nad 2.000,- rozvážíme po Plzni zdarma.


Kytice rozvážíme od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00. Pokud kytici objednáte do 12:00, jsme schopni zajistit doručení ještě dnes. Pokud nestíháte a přesto kytici nutně potřebujete, neváhejte nás kontaktovat (608 501 760), zkusíme něco vymyslet.


Dostupnost: SKLADEM

Možnosti

Pro koho
Odstín
Styl
Vzkaz ke květině
Poznámka pro nás

Cena kytice:

Cena kytice je na Vás, my dle ceny připravíme tu nejlepší možnou :)

3000,-
10000,-

Pro objednávky nad 2.000,- je rozvoz po Plzni zdarma.

Okruh Cena dopravy
Plzeň-město 129 Kč
Plzeň okruh do 5 km 199 Kč
Plzeň okruh 5-15 km 299 Kč

Každý den připravujeme čerstvé sezonní kytice a flowerboxy. Používáme květiny jak z dovozu, tak i lokální a námi vypěstované sezonní druhy, nabídka je proto proměnlivá dle dostupnosti jednotlivých květin, proto u nás nenajdete výběr již z uvázaných květin.

Zaručujeme však originalitu a čerstvost.

Kytice balíme do přírodního papíru a flowerboxy jsou naaranžované v dárkové papírové krabičce do aranžovací hmoty. Vyberte si styl a barvu květin, popřípadě druh květin a ostatní už nechte na nás :-) 

Zajišťujeme rozvoz po Plzni, Rokycanech a okolí, nebo si u nás kytici můžete vyzvednout.

Neděláme tuctovky, ale naše kytice vždy potěší. Buďte originální a darujte naši kytici!