Rozvoz květin Plzeň
22.1. 2023 - PLZEŇSKÉ SVATEBNÍ KORZOVÁNÍ – svatební veletrh jinak - předprodej zahájen! Těšíme se na Vás!

Puget 100 červených růží

Jak jste si jistě všimli v naší nabídce kytic, které vážeme a rozvážíme po Plzni a okolí, nenajdete jednodruhové pugety. Chybí tak tolik konvenční pugety růží, tulipánů, karafiátů… Jdeme jinou cestou – cestou originálních vázaných kytic, které mají náš jednoznačný rukopis. Neznamená to ovšem, že jednodruhové pugety neděláme. 

Puget 100 červených růží  | Rozvoz květin Plzeň

A tak se s námi můžete pokochat tímto nádherným pugetem sto růží, který jsme vezli do Plas u Plzně, jako pozornost k zásnubám. O tom jakou měla dotyčná radost nemusíte pochybovat :).

Puget je uvázán z krásných kvalitních a objemných holandských růží. Je u něj tak zaručeno, že nejen udělá obrovský dojem, ale kytice zůstane krásná opravdu dlouho. Navíc ke všem našim vázaným kyticím dostanete také kvalitní výživu, díky které Vám budou dělat radost ještě déle.

A jak u nás objednat uvázání a rozvoz pugetu sto růží? Stačí nám zavolat (774 696 678) – co se kytek týče umíme toho opravdu hodně! 

Puget růží, stejně tak jako i ostatní naše vázané kytice rozvážíme po Plzni, po okresu Rokycany, Plzni severu i jihu. A pokud chcete vsadit na náš vkus - podívejte se na karty kytic, které si můžete objednat online - všechny naše kytice udělají vždy obrovskou radost!