Rozvoz květin Plzeň
Vážení zákazníci v pondělí 23.5. nevážeme a nerozvážíme, děkuejeme za pochopení.

Valentýnské kytice a dárky

Den sv. Valetýna už je za rohem, a tak byste neměli zapomenout na dárek pro své milované. Ať už chcete udělat radost krásnou a originální kyticí nebo k tomu přidáte malý dárek z naší nabídky. Určitě u nás najdete to pravé pro svůj protějšek.

Rozvoz květin Plzeň vám jako každý rok zajistí krásné valentýnské kytice a dárky s doručením po Plzni, Plzni severu, jihu a Rokycanech.Valentýnské kytice

Vážeme kytky, co dělají radost! Všechny naše kytice jsou naprosto originální, můžete si zvolit barvu a styl nebo to nechat na nás a jen zvolit velikost. Používáme květiny jak z dovozu, tak i lokální a námi vypěstované sezonní druhy. Zakládáme si na kvalitě a originalitě.

Flowerbox

od 999 Kč

Valentýnské balónky

Chcete něco netradičního jako dárek nebo dokonce chystáte valentýnskou oslavu? Balónky v barvách lásky nebo ve tvaru srdce vždy udělají radost, ať nafouknuté héliem nebo na tyčce v balónkovém stojanu. I ty rozvážíme po Plzni a okolí.


Valentýnské dárky

Kytice ale nevydrží věčně, proto byste ji měli doplnit ještě o dárek, který zanechá vzpomínku. Čokoláda, přírodní mýdlo, bylinný čaj pro dva nebo kvalitní prosecco? Je to jen na vás.